ذخیره فایل‌ها

۱- ارسال فایل

برای ارسال فایل بر روی سرور، شما ۳ امکان در اختیار دارید.ابتدا برای هنگامی است که فایل مورد نظر شما بر روی سیستم مشخص است که با انتخاب تب ارسال فایل دکمه ی انتخاب فایل‌ها را کلیک کنید فایل مورد نظر را مشخص کنید و سپس تعداد فایل‌ هایی را که انتخاب کردید با مجموع حجمشان در کادر آبی رنگ نمایش داده خواهد شد و نیز با زدن دکمه آپلود می‌توانید فایل‌های خودتان را بر روی سرور آپلود کنید.

../_images/sendFile.png

توجه

شما میتوانید هم زمان 32 فایل را که هر کدام حد اکثر 10 مگابایت حجم دارد ارسال نمایید.دقت نمایید پس از باز شدن پنجره، شما با نگه داشتن کلید کنترل Ctrl می توانید چند فایل را انتخاب و ارسال نمایید.

توجه

پس از ارسال فایل های خود حتما اطلاعات مربوط به آنها را تکمیل کنید. شما پس از مدتی آرشیو کامل و قابل استفاده ای خواهید داشت.

۲- دانلود از طریق آدرس

حال اگر شما آدرس اینترنتی فایل مورد نظر را در اختیار دارید می‌توانید در تب دوم با عنوان دانلود از طریق آدرس، آدرس مورد نظر را در باکس تعیین شده کپی نموده و سپس دکمه دانلود را کلیک کرده تا فایل مورد نظر در سرور قرار گیرد.

../_images/downloadAddr.png

توجه

هر آدرس را در یک خط جداگانه قرار دهید، سپس کلید Enter را فشار دهید.

توجه

آدرس را باید کامل قرار دهید مانند مثال : http://subdomain.domain.tld/folder/file.jpg

۳- دریافت تصاویر(از صفحه وب)

در این قسمت امکان جالبی را در اختیار دارید(به خصوص برای دریافت عکس‌های یک گالری و ساخت گالی در سایت) به گونه‌ای که آدرس اینترنتی صفحه مورد نظر را که دارای مجموعه‌ای از عکس‌ها و فایل‌ها می‌باشد را در باکس تعیین شده کپی کرده و دکمه دریافت عکس‌ها را زده و پس از آن تمامی عکس‌های موجود در آن صفحه وب در تمامی سایزها دانلود شده و در پایین باکس دریافت نمایش داده خواهد شد. حال مسأله ای که پیش خواهد آمد این است که عکس در همه سایز های مختلف است که ممکن است برای ما مفید نباشد برای حل این مسأله ما عکس هایی که دارای سایزهای استاندارد و مناسبی برای وب و گالری می‌باشند را برای شما به حالت انتخاب شده در می آوریم تا به راحتی بتوانید اطلاعات مربوط به هر یک را تکمیل کرده و در سرور خود ذخیره کنید.

../_images/getPhoto.png

توجه

شما می‌توانید صفحات وب را برای دریافت تصاویر آن منتشر کنید. تصاویر صفحاتی که نیاز به احراز هویت دارند قابل دسترسی نمی‌باشند.

توجه

این روش برای یافتن آدرس عکس‌ها بر روی صفحات استاندارد وب است.

توجه

قبل از ذخیره سازی عکس‌ها لطفا فایل‌های انتخابی خود را برای دریافت چک کنید.