مدیریت فایل‌ها

برای دسترسی و مدیریت کلیه فایل‌های آپلود شده بر روی سیستم می‌توانید به بخش مدیریت فایل‌ها رفته و عملیات دلخواه از قبیل اضافه، ویرایش، حذف و جستجو کردن را انجام دهید. مدیریت فایل‌ها ۳ بخش دارد:

  1. لیست تمام فایل‌های ذخیره شده در سرور که قبلاً آپلود شده است.
  2. فیلتر برای دسترسی آسان به فایل مورد نظر
  3. دکمه آبی رنگ آپلود، سمت چپ پنجره در بخش لیست فایل‌، برای آپلود و ذخیره فایل جدید
../_images/fileManager.png

هر فایل در لیست نمایش به صورت یک باکس است که با کلیک بر روی هر یک از فایل‌ها آن را در پنجره‌ایی بزرگ‌تر با جزیئات بیشتر نمایش داده می‌شود. داخل باکس های موجود در لیست فایل شما یک عدد با علامت # سمت راست به عنوان ID آن عکس یا همان کد عکس و در سمت چپ آیکون مربوط به نوع فایل را خواهید دید(منظور از نوع، عکس یا فیلم یا صوت و یا اسناد و ... می‌باشد) و در پایین این باکس شما دو گزینه برای حذف و ویرایش فایل موجود می‌بینید که با کلیک بر روی گزینه ویرایش امکان ویرایش اطلاعات فایل و نمایش فایل در مرورگر مجزا و دانلود فایل را در اختیار دارید. همچنین برای افزایش تعداد لیست فایل در لیست با زدن دکمه بیشتر تعداد بیشتری از فایل‌ها در لیست نمایش داده می‌شود.

فیلتر برای زمانی است که در جستجوی فایل بخصوصی هستید که اطلاعات اندکی از آن را در اختیار دارید، که با پر کردن فیلد های فرم (به دلخواه) و فیلتر کردن لیست به فایل مورد نظر دست خواهید یافت.فیلد ها به ترتیب عبارتند از مشخصه یا ID فایل‌ها که با # مشخص می‌شود، فیلد مربوط به پوشه مسیر فایل مورد نظر در سرور، محدود کردن تاریخ در بازه زمانی خاص و دیگری انتخاب کردن سرویس مورد نظر برای آن فایل و فیلد مربوط به جستجو نام فایل و آخرین مورد انتخاب برچسب(کلمات کلیدی) می‌باشد.