ورود به پنل

ورود به حساب کاربری

برای ورود به قسمت پنل کاربری سایت، ابتدا باید یک نام کاربری و رمز عبور از مدیر سایت دریافت نمایید و سپس با وارد کردن آن‌ها داخل فرم مربوطه، می‌توانید وارد پنل سایت و صفحه داشبورد شوید.

در پایین فرم ورود، دو گزینه وجود دارد که یکی برای به خاطرسپردن رمز عبور داخل مرورگر است تا دیگر نیازی نباشد برای هربار ورود به پنل، رمز عبور را وارد نمایید.

هشدار

استفاده از ذخیره رمزعبور، جز در سیستم‌های شخصی و امن توصیه نمی‌شود.

گزینه بعدی برای هنگامی است که شما رمزعبور خود را فراموش کرده‌اید، که با استفاده از لینک موجود، رمز عبور شما برای همان ایمیلی که هنگام ساخت نام کاربری درج کرده‌اید فرستاده خواهد شد.

هشدار

به یاد داشته باشید که برای تعداد دفعات وارد کردن نام کاربری و رمزعبور محدودیت دارید بدین صورت که اگر ۵ بار نام کاربری و رمزعبور خود را به اشتباه وارد کنید، پس از آن کد کپچا(الگوی حروف و اعداد) ظاهر می‌شود که باید به همراه پرکردن فرم ورود، حروف و اعداد موجود در بخش کپچا را در قسمت تعیین شده وارد نمایید. بعد از این مرحله اگر به تعداد ۱۵ بار این روند را به اشتباه انجام دهید حساب کاربری شما مسدود خواهد شد و باید با مدیر سایت برای بازیابی حساب کاربری خود تماس حاصل فرمایید.

_images/login.png

رمز عبور موقت

وجود چنین امکانی برای امنیت بیشتر در هنگام استفاده شما از سیستمی به غیراز کامپیوتر شخصی شما(مثل کافی نت)است. این امکان به گونه‌ای است که شما نام کاربری خود را در بخش مربوطه وارد نموده و سپس دکمه‌ی مربوط به رمزعبور موقت را کلیک نمایید.این رمز به شماره تلفن شما که هنگام ساخت نام کاربری درج کرده‌اید، فرستاده خواهد شد که می‌توانید از آن به عنوان رمزعبور برای وارد شدن به پنل سایت استفاده کنید.

هشدار

توجه داشته باشید که این رمز عبور به محض استفاده از بین خواهد رفت و تنها ۱۵ دقیقه از هنگام ساخت آن فعال می‌باشد.