پیوند ها

منظور از پیوند ها، لینک هایی می‌باشد که ما در سایت خود از سایر سایت‌ها ی همکار و مشابه زمینه کاری خود در جهت ارتباط عقد و همکاری با یکدیگر قرار می‌دهیم و یا لینک هایی که ما از آن‌ها به عنوان مرجع و منبع مطالب خود استفاده می‌کنیم.

افزودن پیوندها

برای درج یک پیوند جدید یک فرم برای ورود مطالب در اختیار داریم که این فرم شامل یک تصویر در سایز استاندارد که می‌توانید آن را از روی سیستم شخص خود آپلود کنید و دیگر اینکه عنوان پیوند، آدرس الکترونیکی مربوط به پیوند و انتخاب سرویس مرتبط با آن و هم چنین توضیحات پیوند می باشد. در پایین کادر عکس دو گزینه وود دارد که اولی برای وضعیت انتشار پیوند و دیگری برای دووضعیت عادی و ویژه بودن پیوند می‌باشد و سپس ذخیره کردن پیوند از طریق همان سه دکمه ای که قبلاً در رابطه مکانیزم آن صحبت کردیم(لینک). دکمه آبی بالای صفحه (آیکون چرخ دنده) برای تنظیمات مربوط به پیوند ها برای تغییر در ساختار فرم و ذخیره آن است.

../_images/addLinks.png

مدیریت پیوندها

در این بخش یک فهرست کامل از لینک ها و پیوند های موجود در سایت داخل یک جدول در اختیار داریم که داده‌های این جدول شامل مواردی از قبیل ID ، عنوان، وضعیت انتشار آن، آدرس الکترونیکی، مجموعه یا سرویس مربوطه و Page Rank و تعداد صفحات ایندکس شده در گوگل و رتبه جهانی الکسا برای لینک مرتبط و رتبه کشوری الکسا و زمان ایجاد پیوند می‌باشد.هنگامی که تعداد لینک ها زیاد باشد ساختار صفحه به گونه‌ای می‌باشد که صفحه بندی می‌شود و با دکمه قبلی و بعدی می‌توانید به سایر لینک ها در دیگر صفحات دسترسی داشته باشید. همچنین این بخش دارای یک فیلتر برای محدود کردن لینک ها و دسترسی آسان به پیوند مورد نظر می‌باشد.این فیلتر دارای فیلد هایی مثل ID، عنوان و وضعیت انتشار، آدرس الکترونیکی پیوند و سرویس مربوط و بازه های زمانی ایجاد پیوند است که به محض پر کردن فیلد های فیلتر به طور کاملاً آنلاین و لحظه‌ای جستجو و اعمال محدودیت‌ برای یافتن پیوند ها صورت می پذیرد.

../_images/listLinks.png